5°C ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 137
    کد: 157564
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۵

    اجرای 1400 مترمکعب مخزن برای جداسازی آب شرب از آب خام

    در راستای اجرای سیستم‌های آبیاری فضای سبز، سیستم آبیاری بولوار نماز (حدفاصل تقاطع بولوار شهید ناصری تا تقاطع بولوار شهدای ارتش) با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و سیستم آبیاری باغ صخره ای بوستان بزرگ وکیل‌آباد نیز با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
    اجرای 1400 مترمکعب مخزن برای جداسازی آب شرب از آب خام

    معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد مقدس از اجرای 1400 مترمکعب مخزن برای جداسازی آب شرب از آب خام برای تامین آب مورد نیاز فضای سبز شهری خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، خلیل‌الله کاظمی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای جداسازی آب شرب از آب خام گفت: در این راستا آرماتوربندی و قالب بندی مخزن 1000 مترمکعبی شماره یک اراضی قهوه‌خانه و کوهسنگی و خط انتقال واخذ مجوز از خط شبکه جداسازی جهت اتصال 2 مخزن باقیمانده در منطقه 12 مشهد مجموعا به حجم 400 مترمکعب اجرا شده است.
    وی افزود: همچنین احداث اتاق شیرآلات در ایستگاه پمپاژ شماره 3 میدان نمایشگاه و اجرای خط انتقال لوله فولادی 200 میلیمتری جهت اتصال چاه احمدزاده 2 مشهد به شبکه جداسازی آب خام از آب شرب از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.
    کاظمی به فعالیت‌های انجام شده در بوستان بانوان بهار اشاره و اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی 50 درصدی اجرای دیوار حائل پارک بانوان بهار، اتمام اجرای فونداسیون و پایه‌های فلزی و اتمام حفاری و لوله‌گذاری سیستم آبیاری در دو طرف فنس از جمله اقدامات انجام شده در بوستان بانوان بهار است.
    وی ادامه داد: همچنین در راستای اجرای سیستم‌های آبیاری فضای سبز، سیستم آبیاری بولوار نماز (حدفاصل تقاطع بولوار شهید ناصری تا تقاطع بولوار شهدای ارتش) با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و سیستم آبیاری باغ صخره ای بوستان بزرگ وکیل‌آباد نیز با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
    معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد مقدس به انجام مطالعات ایجاد بوستان‌های موضوعی از جمله بوستان کودک، قصص قرآنی، توپیاری و مطالعات جانمایی کاربری فضاهای انتفاعی در بوستان‌ها اشاره وت صریح کرد: اتمام طراحی و کاشت فضای سبز محوطه مجموعه ورزشی امید و زندگی واقع درسیدرضی – آموزگار از جمله دیگر اقدامات انجام شده در حوزه فضای سبز بوده است.
    وی با اشاره به توسعه کمربند سبز جنوبی مشهد با هدف ایجاد محیط سبز همراه با چشم‌انداز زیبا و مفرح در حاشیه شهر به عنوان فضای تفرجگاهی و گردشگری، جذب گردشگران، کوهنوردان و دوستداران طبیعت گفت: در این راستا 7000 اصله درخت به منظور پیشگیری از بیماری کنه در پارک جنگلی سوران و 2000 اصله درخت در پارک جنگلی کوهستان و چهل بوستان انجام شده است.
    کاظمی افزود: حمل و استقرار یک عدد کانکس سرویس بهداشتی 5 چشمه جهت استفاده عمومی شهروندان در ورودی اراضی خلج واقع درپارک جنگلی کوهستان و چهل بوستان و ادامه عملیات تعریض و ترمیم راه‌های خاکی دسترسی به کمربندسبز در پارک جنگلی کوهستان و چهل بوستان به طول تقریبی 2 کیلومتر از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه کمربند جنوبی بوده است

    تعداد بازدید: 137
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر