اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 تیر 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 345
    کد: 172319
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

    بسیج امکانات مدیریت شهری مشهد در بهار 98

    عیدی مدیریت شهری به شهروندان در آستانه سال جدید
    مشهد تمام قد، میزبان زایران و گردشگران در نوروز 98

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهرداری مشهد نیز همچون سال های گذشته از چند ماه قبل از فرارسیدن سال جدید به مهیا کردن شهر برای استقبال از بهار و استقبال از مسافران نوروزی و زائرین عزیزی که به پابوس امام مهربانی ها می آیند رفت .
    *شهرداری مشهد با کاشت 14 میلیون گل به استقبال از بهار رفت .
    مهدی یعقوبی، سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست مشهد در این خصوص می گوید:براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و طروات بخشی به شهر، تمامی میدان‌های شهر با طرح‌هایی زیبا گل‌آرایی شدند که با همت نیروهای فضای سبز شهرداری مشهد حدود 14میلیون گل در 16.5 هکتار کاشته شد.
    او می افزاید: همچنین طرح جدید توپیاری (طراحی گل‌ها به اشکال مختلف) در ایام نوروز در میدان جانباز رونمایی شد و 1100 فلاورباکس گل نیز در نقاط مختلف نصب گردید.
    یعقوبی با بیان اینکه سال گذشته 750 المان گل در استقبال از بهار جانمایی شده بود، ادامه می دهد: که در استقبال از بهار سال جدید 250 المان گل جدید به این تعداد افزوده و در مجموع 1000 المان گل با طرح‌های گوناگون به صورت متوازن در شهر جانمایی شدند که طراوات و شادابی ویژه ای به همراه داشتند.
    وی همچنین از طرح جدید توپیاری (طراحی گل‌ها به اشکال مختلف) در ایام نوروز در میدان جانباز رونمایی  ونصب  1100 فلاورباکس گل نیز در نقاط مختلف یاد می کند.
    یعقوبی خاطرنشان می کند: سال گذشته نیز گذر بهاری در میدان جانباز ایجاد شده بود که با استقبال چشمگیر زائرین و شهروندان مواجه شد در همین راستا امسال این گذر بهاری در باغ گیاه‌شناسی به وجود آمد.

    تعداد بازدید: 345
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر