اوقات شرعی
 • چهارشنبه،26 تیر 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 29
    کد: 177828
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۲

    افتتاح 11 پروژه فضای سبز در 6 منطقه شهرداری مشهد

    از 11 پروژه قابل افتتاح، 8 پروژه مربوط به مناطق و محلات کم‌برخوردار است که با افتتاح این پروژه‌ها، بیش از ۱۱.۵ هکتار به فضای سبز شهر مشهد اضافه خواهد شد.
    افتتاح 11 پروژه فضای سبز در 6 منطقه شهرداری مشهد

    سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از افتتاح 11پروژه فضای سبز با اعتبار حدود ۸۹ میلیارد ریال در 6 منطقه شهرداری مشهد تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اولویت مدیریت شهری، توزیع متوازن و افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم‌برخوردار است، از 11 پروژه قابل افتتاح، 8 پروژه مربوط به مناطق و محلات کم‌برخوردار است که با افتتاح این پروژه‌ها، بیش از ۱۱.۵ هکتار به فضای سبز شهر مشهد اضافه خواهد شد.
    وی افزود: از این پروژه‎ها، دو پروژه در منطقه 3 شامل مسیر ارزش و ورزش در ضلع شرقی بوستان بهار و پروژه فضای سبز آیلند میانی شهرک مهرگان به همراه احداث مخزن 200 مترمکعبی مجموعا با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال است.
    سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: از این پروژه‎های قابل افتتاح، سه پروژه در منطقه 6 و دو پروژه در منطقه 7 است، که از آن جمله می‎توان به پروژه احداث پارک اروند و پروژه فضای سبز بولوار بصیرت در منطقه 6 و احداث فضای سبز خلج به مساحت 28.000 مترمربع و احداث فضای سبز نقیبی‌فرد در منطقه ۷ مجموعا با اعتبار حدود ۲۷ میلیارد ریال اشاره کرد.
    وی همچنین به بهره‌برداری از 4 پروژه دیگر در مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ اشاره کرد و گفت: پروژه احداث پارک رستگاری و خادم الشریعه در منطقه 10، پروژه احداث و توسعه پارک خطی آموزگار 2 تا 8 در منطقه 11 و پروژه احداث پارک خطی بزرگراه آیت‌الله رفسنجانی در منطقه 12 از جمله این پروژه‎ها است

    تعداد بازدید: 29
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر